Language:
 • Zanim kupisz kota koniecznie przeczytaj


 • W dniach 24 i 25 maja wybraliśmy się na XVII & XVIII Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych do Starogardu Gdańskiego

  2014-06-15 8:51
  Na wystawę wybraliśmy się wspólnie z moimi przyjaciółmi Dorotą i Piotrkiem. Nie była to nasza pierwsza wyprawa wystawowa. Poprzednio wspólnie byliśmy w Kownie. Starogard przywitał nas słoneczkiem.
  W dniach 24 i 25 maja wybraliśmy się na XVII & XVIII Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych do Starogardu Gdańskiego - organizatorem był Cat Club Sopot. Na wystawę wybraliśmy się wspólnie z moimi przyjaciółmi Dorotą i Piotrkiem. Nie była to nasza pierwsza wyprawa wystawowa. Poprzednio wspólnie byliśmy w Kownie. Starogard przywitał nas słoneczkiem. Teraz kilka słów o wystawie. Nasza Bacardi Silver Sun*PL wystartowała w klasie otwartej do tytułu Champion. Pierwszego dnia trafiliśmy do oceny Mrs.Thea Friskovec ze Słowenii. Bacardi otrzymała ocenę Ex1, pierwszego CAC i BIV - najlepsza w typie i kolorze. Jest to czwarty BIV w jej początkowej karierze wystawowej.  Noc z atrakcjami spędziliśmy w gościńcu Konopielka w miejscowości Zblewo oddalonej od Starogardu o około 12km. Bardzo fajny zajazd - przyjemne warunki z miłą i uprzejmą obsługą. Atrakcją była burza z wyładowaniami atmosferycznymi i brakiem energii elektrycznej. Mieliśmy bardzo fajną kolację przy świecach z piorunami poprzecznymi za oknem, jakich bardzo dawno nie widziałem. Super wieczór z przyjaciółmi Dorotą, Piotrkiem, a także z Anią, Tomkiem i Olą - oczywiście w towarzystwie kotów.
  W niedzielę po śniadaniu powrót do Starogardu i drugi dzień wystawy. Tym razem oceniał nas sędzia Sebastian Pruchniak z Polski - Bacardi otrzymała ocenę Ex1 i drugi certyfikat CACA do tytułu Championa.
  Jesteśmy bardzo zadowoleni!
  ...powrót