Language:
 • Zanim kupisz kota koniecznie przeczytaj


 • Pierwszy miot GIC Amy Silver Sun*PL urodził się 18 kwietnia 2014 roku.

  2014-06-06 6:12
  Mamy troje pięknych maluszków - dwie koteczki i jeden kocurek. Cała trójka jest w umaszczeniu silver clasic tabby. W przyszłości będą mieli piękne szmaragdowe oczy. Tatą jest nasz wspaniały GIC Gryffindors Silver Joschka*DE.
  Pierwszy miot GIC Amy Silver Sun*PL urodził się 18 kwietnia 2014 roku. Mamy troje pięknych maluszków - dwie koteczki i jeden kocurek. Cała trójka jest w umaszczeniu silver clasic tabby. W przyszłości będą mieli piękne szmaragdowe oczy. Tatą jest nasz wspaniały GIC Gryffindors Silver Joschka*DE.

  GRAND INTERNATIONAL CHAMPION JOSCHKA Gryffindors Silver *DE


  GRAND INTERNATIONAL CHAMPION Amy Silver Sun *PL


  Po trzech tygodniach maluchy otrzymały imiona. Wśród dziewcząt mamy Daiquiri, Daysi, a chłopiec to Daren lub (Dexter). Obydwie dziewczynki mają bardzo duże rokowania i będą szukały nowych domów u opiekunów prowadzących hodowlę. Mam nadzieję, że hodowcy docenią ich piękno. Nasz rodzynek Daren skradł serce Pani Karoliny i jej rodziny. Od przyszłych opiekunów otrzymał nowe imię DEXTER i takie imię znajdzie w jego dokumentach i rodowodzie. Z racji tej, że on nie jest jeszcze zarejestrowany Państwo mieli możliwość wyboru jego docelowego imienia. Jest to plus wcześniejszej rezerwacji. Dexter w przyszłości zamieszka w Warszawie.

  Daiquiri Silver Sun*PL


  Daysi Silver Sun*PL


  Dexter Silver Sun*PL
  ...powrót