Language:
 • Zanim kupisz kota koniecznie przeczytaj

 • INTERNATIONAL CHAMPION  Daisy Silver Sun *PL, JW
  RODOWÓD     WYSTAWY

  Informacje:


  tytuł, imię kota:  ICDaisy Silver Sun *PL, JW
  płeć:  kotka
  kolor:  BSH ns 22 64
  data urodzenia:  2014-04-18
  ojciec: SC JOSCHKA Gryffindors Silver *DE
  matka: SC Amy Silver Sun *PL,

  Opis:


     Daisy jest jedną z dwóch koteczek z miotu "D".
  Szczęśliwymi rodzicami są JOSCHKA & AMY.
  Maluszki są pierwszymi dziećmi naszej "pszczółki" Amy. W tym miocie jest ich tylko troje ale za to o wyjątkowej urodzie. Jako hodowca mogę powiedzieć, że nie było jeszcze tak wyrównanego miotu w mojej hodowli.
  Daisy jest bardzo obiecująca jako koteczka hodowlano - wystawowa. Ma bardzo ładną kompaktową budowę ciała, ciemny kontrast futra i ładny rysunek. Charakteryzuje się piękna okrągłą głową z wysokim czołem ładnie zaokrąglonym. Jej oczy są duże okrągłe z doskonałą ekspresją. Obecnie zaczynają wybarwiać się na cudowny szmaragdowy kolor. Daisy jest równie piękna jak jej rodzeństwo:)Uwielbia przytulać się, zasypiać w łóżku, a przy tym mruczeć.
  Obecnie wszystkie maluchy są na etapie szczęśliwego dzieciństwa - kocie zabawy są największym szczęściem dla nich i dla mnie:)


  Informacje dodatkowe:


  Breeding and Show

  Wspaniały start Daisy na wystawie w Kownie. Pierwszego dnia Daisy uzyskała ocenę Ex1, nominację do BIS i w panelu zdobyła tytuł BIS - najlepszego kociaka ze wszystkich ras w kategorii III kotów krótkowłosych. Wyśmienite osiągnięcie! Jesteśmy bardzo szczęśliwi !!!
  Drugiego dnia uzyskała Ex1 i BIV Total - najlepszej w kolorze. W nominacji przegrała z nowym Junior Winnerem Chester Fedra Rex *PL JW. Wielkie gratulacje dla zwycięzcy i dla Izy !.

  Nie był to jedyny BIS w karierze pięknej Daisy. Ten sukces powtórzyła na listopadowej wystawie w Kownie, zdobywając drugiego BIS-a.
  Szczęśliwy również okazał się nasz wyjazd do Olomouc w Czechach. Świetny wynik w obydwa dni. W niedzielę uzyskała kolejnego BIS wśród Juniorów wszystkich ras kociąt w kategorii trzeciej (kotów krótkowłosych). Wielkie osiągnięcia naszej Daisy - jesteśmy bardzo szczęśliwi.

  Mamy nadzieję, że nie jest to jej ostati BIS w Juniorach.

  Ostatnia wystawa w 2014 roku również była dla nas szczęśliwa. Daisy otrzymała dwa razy Ex1 i w obydwa dni była nominowana do BIS. W sobotę nominację uzyskała od sędziny z Dannii Pani Pia Nyrup. A w niedzielę ujęła swoim wdziękiem Panią Annę Wilczek z Polski, która reagowała promiennym uśmiechem widząc Daisy. W głosowaniu w niedzielę moja Gwiazda otrzymała czwartego BIS-a jednogłośnie z wpisanym numerkiem kota w wielkie serce. Wszyscy sędziowie pokazali tabliczki z taką notą dla niej. Było to bardzo miłe dla Daisy i dla mnie. Serdecznie dziękujemy za tak miłe doznania i emocję.

  Walentynkowy weekend zaplanowaliśmy w Norwegii - wspaniały kraj, cudowne widoki i najwspanialsze przeżycia z wystawy w Bergen. Daisy pierwszego dnia była u oceny u Thea Friskovec ze Szwajcarii otrzymała ocenę doskonałą, BIV i nominację do BIS. W panelu wszyscy sędziowie byli jednomyślni w głosowaniu i Daisy otrzymała piątego BIS. Wielkie osiągnięcie - Daisy od 14 lutego jest Nowym Pierwszym JUNIOR WINNEREM w tym kolorze w Polsce.
  Drugi dzień był przypieczętowaniem doskonałej oceny z soboty. Tym razem oceniała nas Pani Grażyna Laskowska - Malaga. Daisy powtórzyła sukces z soboty i otrzymała kolejnego BIS jednogłośnie od pięciu sędziów - Pani The Friskovec, Pani Grażyna Laskowska - Malaga, Pan Veikko Saarela, Pan Henry Hornell, Pan Steven Jones. Bardzo dziękujemy za wspaniałe spotkanie i ogromne emocje.

  Daisy otrzymała w swojej karierze wystawowej
  6 razy BIS !
  17 razy Nom do BIS
  8 razy BIV
  Wspaniałe wyniki, Jesteśmy bardzo dumni z GWIAZDY!!!

  Both parents FIV, FELV, PKD, HCM echocardiogram – negative, blood type A.

  DAISY Silver Sun*PL jest szczęśliwą mamą kociąt z Miotu - F, L, O, U i X.

  DAISY zakończyła swoją karierę hodowlaną. I tak szczęśliwie się złożyło, że zamieszkała ze swoim synem z ostatniego miotu Xaverem w nowym domu w okolicach Rzeszowa.


  Galerię odwiedzono: 4516 razy