Language:
 • Zanim kupisz kota koniecznie przeczytaj

 • SUPREME CHAMPION  Amy Silver Sun *PL,
  RODOWÓD     WYSTAWY

  Informacje:


  tytuł, imię kota:  SCAmy Silver Sun *PL,
  płeć:  kotka
  kolor:  BSH ns 22 64
  data urodzenia:  2012-02-17
  ojciec: CH Gordon Manikeob, JW *DE
  matka: IC Xistis Herbu Kadar *PL

  Opis:


     Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że jest „klonem” swojej mamy IC Xistis Herbu Kader*PL . Nie tylko chodzi o jej wygląd ale również o charakter. Kiedy przyszła na świat od pierwszych chwil zawładnęła moim sercem. Mała słodka pszczółka, bo tak była nazywana. Uwielbia robić baranki, nadstawiać czółko ,
  do całowania – przecież trzeba przywitać się po powrocie do domu i pożegnać przed snem. Jeśli chodzi o sen, to tutaj jest cały rytuał obowiązkowych czynności, które trzeba wykonać – zanim zaśniemy. Nawet w tej dziedzinie uderzające podobieństwo do mamusi. Amy doskonale prezentuje się na wystawach. Zawsze sędziowie zwracają uwagę na jej duże okrągłe oczy o cudownym szmaragdowym kolorze. Nigdy nie otrzymała oceny innej niż Ex1. Raz otrzymała ocenę Ex1 bez certyfikatu w Żylinie na Słowacji – oceniała ją Pani Laura Burani-Ferrari z Woch. Argumentacja była taka: „Nie ma żadnych zarzutów do niej. Nigdy nie dałam certyfikatu 14-miesięcznemu kociakowi do Grand Interanional Champion i nie dam. To jest za wysoki tytuł na tak młodego kociaka”. Kilka miesięcy odczekaliśmy i w kolejne 4 miesiące Amy otrzymała tytuł Granda. Następnie były kolejne wystawowe sukcesy już jako pretendentka do tytułu Supreme Champion. Swój początek sukcesów wystawowych rozpoczęła w Kownie. Następnie były wystawy w Białymstoku i w Olomouc w Czechach, Tam również otrzymała nominację do BIS.
  Amy w ten weekend 8-9 października 2016 otrzymała dwa ostatnie certyfikaty CACS z wystawy w Białymstoku uprawniające ją do najwyższego tytułu Supreme Champion.

  W rodowodzie Amy posiada w przeważającej części linie De Broeckloni, Manikeob oraz kilka innych.


  Informacje dodatkowe:

  HCM – result – negative (clear) - Dr n. wet. Urszula Bartoszuk-Bruzzone -Resident ECVIM CA Cardiology, Zurich
  PKD - result – Genotyp: N/N (clear) – lek. wet. Agnieszka Matuszewska – Laboklin, Polska

  AMY Silver Sun*PL jest szczęśliwą mamą kociąt z Miotów - D, G i J.

  Amy jest od kilku lat szczęśliwą kastratką i to Ona rządzi w hodowli Silver Sun*PL.


  Galerię odwiedzono: 4031 razy