Language:
 • Zanim kupisz kota koniecznie przeczytaj

 • GRAND INTERNATIONAL CHAMPION  SUNNY LOVE SILVER SUN*PL, JW 
  RODOWÓD     WYSTAWY

  Informacje:


  tytuł, imię kota:  GICSUNNY LOVE SILVER SUN*PL, JW 
  płeć:  kotka
  kolor:  BSH ns 22 64
  data urodzenia:  2020-04-21
  ojciec: GIC RUS*MystiCat’s YUPPIE  
  matka: NW '17 SUPREME CHAMPION LOVE ME Silver Sun*PL,JW, DSM, DVM

  Opis:


     SUNNY LOVE otrzymała pierwszy człon imienia ze względu na swój charakter. Takie optymistyczne wesołe i radosne, a za razem słoneczne usposobienie. Drugi człon ze uwagi na swoją mamę - LOVE ME.
  Nie ukrywam, że SUNNY sprawdzała mój charakter - "czy aby jesteś przekonany, żebym z tobą została"? Początki były takie, że nie mogłem dojść skąd się bierze w misce mokra karma dla dorosłych kotów. Myślałem, że z uwagi na sąsiedztwo miski z wadą, któryś z malców rozchlapuje wodę. Takie przekonanie funkcjonowało do czasu, do kiedy nie zauważyłem , że moja Gwiazda traktuje miskę z karmą za swoją osobistą kuwetę. No i to pierwsza żółta kartka.
  Kolejny pomysł to wszechobecność kota i ciekawość. Pewnego razu Agata przyjechała po Valentino na zdjęcia. Z uwagi, że maluchy były 2 czy 3 dni wcześniej zaszczepione, to nie chciałem się spotkać z nimi u mnie w domu. Kiedy Agata zadzwoniła, że już jest - ja sprzątałem kuwety. Pospiesznie zostawiłem te porządki. Zabrałem Valentino i pobiegłem na dół na parking. Po powrocie do domu zauważyłem wodę w przedpokoju. Pomyślałem, że któryś z łobuzów już się wykąpał w misce z wodą. Następnie wszedłem do toalety i tam zauważyłem wodę na podłodze. "Zapaliła mi się czerwona lampka", że to raczej nie chodzi o kąpiel w misce z wodą do picia dla kotów. Tylko, kiedy zauważyłem, że pokrywa od sedesu nie jest opuszczona, to było więcej jak pewne, że któreś z maluchów zażyło kąpieli w sedesie. Wszcząłem poszukiwania sprawcy. Typowanie moje było niemalże pewne 100%, że to wszech-ciekawski Rocky. Nic bardziej mylnego. Drugi i trzeci kocurek też suchy. Szukamy dalej, dwie koteczki też suche. Wówczas było już jasne kogo brakuje. A sprawczyni czyli Gwiazda schowała się mokra i niezbyt zachwycona do budki. Oczywiście trzeba było kota wykąpać w innej wodzie i wysuszyć. I tutaj zastała nas prawie 1 a o 4 pobudka. No i siłą rzeczy Gwiazda otrzymała drugą żółtą kartkę.  Informacje dodatkowe:

  Szczepienie - PUREVAX RCPCH, NOBIVAC i RABISIN
  Testy - FIV, FELV, PKD 12-2021, HCM'12-2021 - clear


  Galerię odwiedzono: 1843 razy